Olej na plátně, 46 x 61 cm, rámováno, signováno vlevo dole Holub.K dílu přiložen průvodní dopis autora majiteli.Posoudil a pravost potvrdil PhDr. Mgr. Michael Zachař.Provenience:MUDr. J. Přikryl.